Звернення президента Esri

Шановний користувач Esri,

Оскільки ситуація навколо коронавірусної хвороби 2019 року (COVID-19) продовжує розвиватися, Esri надає підтримку своїм користувачам і спільноті в цілому за допомогою програмного забезпечення, послуг і матеріалів, які допомагають людям зрозуміти, управляти і повідомити про наслідки спалаху.

Наступна інформація може допомогти Вам більш ефективно прораховувати, реагувати і управляти ситуацією за допомогою ГІС і картографічних продуктів для додатків, пов'язаних з пандемією.

П'ять кроків для розуміння потенційного впливу COVID-19 на Вашу організацію чи суспільство.

1. Складіть карту випадків - складіть карту підтверджених і активних випадків, смертей і видужань, щоб визначити, де існують і відбувалися зараження вірусом COVID-19.

2. Складіть карту поширення - карти, що працюють з урахуванням часу і можуть показати, як інфекції поширюються з плином часу і де ви заплануєте цільове втручання.

3. Складіть карту вразливих груп населення - вірус COVID-19 непропорційно впливає на певні демографічні групи, такі як літні люди і люди з існуючими хронічними захворюваннями. Визначення соціальної вразливості, віку та інших факторів допоможе вам відстежувати групи ризику і регіони, які Ви обслуговуєте.

4. Складіть карту своїх можливостей щодо реагування на ситуацію - складіть карту об'єктів, співробітників або громадян, медичних ресурсів, обладнання, товарів і послуг, щоб зрозуміти і відреагувати на поточні і потенційні впливи вірусу COVID-19.

5. Організуйте комунікацію з картами - створіть і використовуйте інтерактивні веб-карти, додатки для моніторингу Operation Dashboard і StoryMaps, щоб швидко повідомити про ситуацію, що склалася на Вашій території.

Якщо вам потрібна допомога, Esri розробила цільову програму підтримки, яка може допомогти Вам і Вашій організації управляти цією кризою. Ми безкоштовно надаємо ресурси, які допоможуть вам підготувати, проаналізувати і надати ефективне рішення на COVID 19.

Доступ до ГІС-Хабу Esri COVID-19.

У ГІС-Хабі COVID-19 ви знайдете корисні і готові до використання демографічні та інші дані з авторитетних джерел, нашої спільноти користувачів і наших ділових партнерів. Ви також знайдете практичні додатки, які відразу ж допоможуть краще зрозуміти ситуацію і прийняти рішення. Він включає в себе набір даних, програм та іншого корисного контенту для планування дій і реагування на ситуацію. Ці матеріали будуть оновлюватися новим змістом у міру його появи.

Створіть свій власний сайт-хаб з допомогою безкоштовного шаблону ArcGIS Hub

Щоб швидко створити Ваш власний ресурс, ми безкоштовно надамо Вам шаблон реагування на Coronavirus за допомогою ArcGIS Hub. Шаблон включає в себе приклади, матеріали і зконфігуровані додатки для швидкого розгортання середовища ArcGIS Hub. ArcGIS Hub - це структура для створення власного веб-сайту для візуалізації та аналізу кризи в контексті населення і активів вашої організації або товариства.

Запитайте додаткову допомогу за програмою Esri з реагування на стихійні лиха.

Якщо ГІС-можливості вашої організації недостатні, і вам потрібна екстрена підтримка, ми можемо допомогти декількома способами. Ми надаємо безкоштовні ГІС-технології і дзвінки до технічних фахівців. Ми можемо допомогти вам з даними, програмним забезпеченням, конфігурацією і технічною підтримкою для створення Ваших додатків. Протягом більше 25 років Esri підтримує спільноту активними діями з реагування на надзвичайні ситуації та надання допомоги. Наша команда готова допомогти.

Якщо вам потрібна допомога, зверніться до нас за адресою:
м.Київ, вулиця Анатолія Петрицького 4 або пишіть на наш мейл: marketing@esri.ua

Esri буде і надалі робити все можливе, щоб підтримати Вас, ділячись ресурсами і інформацією про те, що інші користувачі роблять у відповідь на COVID-19.

Бажаємо Вам перебувати весь цей час в цілковитій безпеці.

З повагою,
Джек Данжермонд
Президент Esri.