ArcGIS for Aviation

Постійне зростання кількості пасажирів,  проблема щодо безпеки, потреба у збільшенні доходів, а також низка інших важливих критеріїв робить процес управління сучасним аеропортом все більш складним.  Саме тому аеропорти звертаються до геоінформаційних технологій для поліпшення своєї діяльності, адже ГІС допомагає авіаційній промисловості створювати різні інформаційні продукти (аеронавігаційні картки, інспекційні програми, аналіз перешкод) що відповідають стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

ArcGIS for Aviation - це додаток, який надає аеропортам та їхнім консультантам цілеспрямовану функціональність ГІС для збору, контролю якості, управління та аналізу даних інфраструктури аеропорту. Додаток включає автоматизовані інструменти, для забезпечення різноманітних служб аеропортів оперативними даними високої якості, що відповідають внутрішнім та міжнародним вимогам до аеропортів:

 • завдяки ArcGIS for Aviation: Airports, ви можете приймати більш обґрунтовані рішення, використовуючи базові карти аеропорту, тривимірні візуалізації та підтримуючи контент;
 • основна мета ArcGIS for Aviation: Charting ­– створення навігаційних продуктів, які відповідають стандартам та нормативним вимогам аеропорту.

ArcGIS for Aviation: Airports  оснащений готовою до використання базою геоданих аеропорту, яка підтримує як FAA, так і міжнародні стандарти даних. Ви можете легко розширити базу геоданих, щоб вона відповідала вашим поточним або  майбутнім вимогам.

Інструмент Обмеження ідентифікації перешкод (OIS) дозволяє аеропортам аналізувати перешкоди в режимі 3D і визначати поверхні безпечної польотної операції.

Ви можете візуалізувати територію аеропорту, його околиці та навколишній повітряний простір як у двовимірному, так і в тривимірному форматі.Не потрібно власноруч створювати умовні знаки – є можливість керувати атрибутивними знаками аеропорту під час редагування самих об’єктів.

У додатку ArcGIS for Aviation: Charting ви можете побудувати діаграми та графіки  для створення аеронавігаційних карт. Призначення додатку – ефективне створення, підтримання та публікація авіаційних продуктів.

Типи діаграм для створення аеронавігаційних карт:

  • Маршрут.
  • Розбірні, секційні.
  • Графіки процедур  терміналу (прибуття, вибуття).
  • Діаграми аеропортів.
  • Інші графіки та діаграми.

Ознайомтесь з впровадженими проектами для навігації від Esri для більш поглибленого усвідомлення можливостей даного продукту:

Esri Transportation for Aviation

Галерея авіаційних діаграм

ГІС Міжнародного аеропорту Річмонд, Вірджинія

Безпечний повітряний простір з інтелектуальною оцінкою перешкод