Гола Пристань – ДФРР 2020

     Нас запросили до співпраці до міста Гола Пристань Херсонської області, де місцева громада починає проект з розвитку туризму та рекреації.Сьогодні 23.12.19 на нараді в Херсонській ОДА презентували такий проект:


«Створення механізмів оптимізації використання ресурсів громади за для стійкого розвитку туристичної та рекреаційної сфери Голопристанської громади, з використанням ГІС».


 

Проектом передбачено запровадження ГІС системи для створення механізмів сталого розвитку територією громади, туристичною та рекреаційною сферою, будівництво нових туристичних локацій та створення умов для розвитку малого та середнього бізнесу в рамках агро- туристичного кластеру «Таврійське еко оздоровлення».

Проект розрахований на два роки та має співвиконавців-партнерів: Департамент туризму та курортів, Голопристанська міська рада, Туристичний кластер «Таврійське екооздоровлення»., Херсонський державний аграрний університет, та інші зацікавлені підприємці, установи.

Для нашої компанії проект цікавий тим, що буде створено кластер, який протягом двох років включить до свого складу громади Херсонської області уздовж річки Дніпро та Каховського водосховища від м.Очаків до Запоріжжя. Це буде комплексний проект зі створення механізмів сталого розвитку громад які мають один природний ресурс – ріка Дніпро з використанням ГІС. Ініціатори проекту кластер «Таврійське екооздоровлення». Ця ініціатива існує вже багато років, має стійку економічну платформу.