Тези «ІV Міжнародна науково-практична конференція з питань застосування космічних та геоінформаційних систем»

Матеріали конференції можна завантажити тут.

ІV Міжнародна науково-практична конференція з питань застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони/ The National Defence University of Ukraine hosted the ІV international scientific and practical conference “Using cosmic and geo systems in interest of national security and defence”. Conference was organized by companies, Esri, ESRI Ukraine, ECOMM Co and Navigation Geodetic Center. Representatives of the department on security and intelligence issues of Esri European National Government Team (Great Britain) and of the security and defence sector of Ukraine, subdivisions of the National Defence University of Ukraine, representatives of the Non-Governmental Organizations participated in the Conference.

Напередодні Всесвітнього дня авіації і космонавтики, Дня працівників ракетно-космічної галузі України пройшла ІV Міжнародна науково-практична конференція на тему: “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”, організована Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського за підтримки компанії Esri (США), ТОВ ESRI Ukraine, ТОВ ECOMM Co та Navigation Geodetic Center

До роботи у Міжнародній науково-практичної конференції долучились представники підрозділу з питань оборони та розвідки Esri European National Government Team (Великобританія), представники сектору безпеки та оборони України, структурних підрозділів #НУОУ та громадських організацій.

Програмою конференції були передбачені змістовні та актуальні доповіді що стосуються питань розвитку космічних та геоінформаційних систем, їхньої ролі у забезпеченні обороноздатності держави.

За результатами узагальнення доповідей та виступів, учасниками Міжнародної конференції було прийнято спільне рішення щодо продовження вивчення досвіду впровадження геоінформаційних систем країнами-членами #НАТО, а також створення та обладнання комунікаційними засобами єдиного геоінформаційного простору в системах управління на базі спеціалізованих геопорталів для забезпечення якісною інформацією всіх зацікавлених інституцій.

Крім цього, було обговорено ініціативу запровадження підготовки офіцерського складу з питань геоінформаційних технологій не лише Збройних Сил України, а й інших військових формувань та правоохоронних органів на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського у співпраці з компанією ESRI Ukraine.

Вже 23 травня наша компанія прийматиме участь в Digital Ukraine 2019 де головна тема: «Стан та перспективи децентралізації в Україні».