GIS Day 2021 — 17 листопада

Візьміть участь у міжнародному святі ГІС-технологій. ГІС – це наукова структура для збирання, аналізу та візуалізації географічних даних, яка допомагає нам приймати більш обґрунтовані рішення.

У GIS Day допоможіть іншим дізнатися про географію та реальні програми ГІС, які змінюють життя нашого суспільства. Це шанс поділитися своїми досягненнями та надихнути інших на відкриття та використання ГІС. Незважаючи на те, що цього року святкування може виглядати трохи інакше, обмін досвідом важливий як ніколи.

Як долучитися до свята: https://www.gisday.com/en-us/101-ways 

Організуйте свою подію


Проведіть захід для своєї організації, виступіть у школі або влаштуйте особисту чи онлайн-зустріч для всієї спільноти. Вибір за вами. GIS Day буде відзначатися 17 листопада 2021 року, але ви можете організувати подію в інший день,більш зручний для Вас.

Як це зробити: https://community.esri.com/t5/education-blog/ideas-for-hosting-virtual-gis-day-events/ba-p/882981 

 

Події GIS Day по всьому світу


Незалежно від того, чи є ви професійним картографом, менеджером ГІС чи новачком з географії, усі бажаючі вітаються та заохочуються до навчання та участі.

Знайдіть захід з святкування  GIS Day поблизу вас або створіть власну подію та запрошуйте друзів та колег : https://survey123.arcgis.com/share/b449f30b80424d7281a32e7f6f5b80f8