Arc Гіс часопис від "Ecomm Co"

 Публікація видання планується двічі на рік. Відстежуйте також на появу спеціальних випусків присвячених найважливішим подіям у світовій ГІС - спільноті. Журнал розповість про останні досягнення зі світу ГІС, ознайомить з новинами компаній "Esri Ukraine" та "Ecomm Co", а також ви дізнаєтесь про найактуальніше від світового лідера ГІС - галузі — Esri.

Розумний аеропорт Дубліна управляється за допомогою цифрових технологій The Digitally Intelligent Airport

Аеропорт Дубліна швидко перетворюється в інтелектуальну організацію, яка керується за допомогою ГІС технологій. ГІС від компанії ESRI є надійною та стійкою платформою, що дозволяє з’єднати всі діючи системи аеропорту в єдиному географічному просторі. Аналітичні інструменти ArcGIS надають можливість моделювання та прогнозування певних подій, з якими щоденно стикається персонал аеропорту.

Африканський геопортал об’єднує цілий континент користувачів ГІС

Користувачі ГІС, які живуть або працюють над темами, пов’язаними з Африкою, тепер мають надійну геопросторову платформу спільноти для всього континенту: Африканський геопортал. «Унікальність його полягає в тому, що він об’єднує геопросторові дані, геопросторові інструменти та знання про ГІС», - сказав Метью Пеннеллс, менеджер з Африки в Esri

Польові карти ArcGIS: три польові програми в одній ArcGIS Field Maps: Three Field Apps in One

Протягом останнього десятиліття технологія ArcGIS вдосконалилася для більш повного задоволення потреб та вимог організацій, які виконують польові операції. Незалежно від того, чи така мобільна діяльність лежить у центрі бізнес-моделі компанії або є допоміжною для цілей організації, результат виконання польових операцій має суттєвий вплив на їх загальну діяльність.

На сьогоднішній час, компанія Esri Ukraine займається впровадженням геоінформаційних проектів на підставі розвитку діджіталізації в країні, використовуючи при цьому лінійку американської компанії Esri - ArcGIS (С. Мальцев).

 

 

Це лише короткий анонс, того, що ви зможете побачити в часописі, трохи спойлерів, там будуть інтерв’ю з генеральним директором компанії Esri Ukraine, з начальниками відділів, а також розробки наших спеціалістів, та годі вже розповідей, переходь за посиланням та завантажуй першим:

https://bit.ly/3eqFupR