ГІС – основа ефективного міського і територіального планування

Одним з ключових інструментів реалізації таких планів є геопросторових підхід та географічні інформаційні системи (ГІС), що успішно використовуються по всьому світу, демонструють визначні результати окупності інвестицій та допомагають виправдати сподівання людей на позитивні зміни в житті суспільства.

ГІС технології не тільки здатні підвищити якість управління ресурсами та розуміння процесів, що відбуваються, а й представити громадськості важливу інформацію, зробивши комунікацію між жителями та управлінням ефективною.

Для чого застосовуються геоінформаційні рішення?

ПЛАНУВАННЯ

Розумне планування критично необхідне для залучення інвестицій та прийняття рішень на основі достовірної інформації. Державні керівники, інвестори та інші учасники процесу активно залучені до життя громади, мешканці та організації повинні мати доступ до онлайн- карт, де у зрозумілому вигляді подано планувальну інформацію – про транспортну систему, генеральні плани, будівельні і соціальні проекти. Засоби картографічного відображення та аналізу дозволяють краще зрозуміти дані та на основі цих даних приймати зважені рішення.

ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДЯН

ГІС технології онлайн дозволяють поділитися баченням розвитку територій з громадою, та активно залучати її жителів до процесу планування. Надання суспільству необхідної інформації робить управління більш прозорим та зрозумілим для громадян. Таким чином можна інформувати населення про важливі проекти розвитку територій та отримувати зворотній зв’язок.

    ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ ТА КАДАСТР

Побудова надійної кадастрової системи необхідна для управління земельними ресурсами території. Така система повинна відповідати законодавчим вимогам, та буди доступною для громадян. У світі вже давно діє практика автоматизованого надання дозвільної документації та земельної інформації за допомогою веб-порталів

      СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ГЕОДИЗАЙН

Поєднання наукової потужності технологій з дизайном допомагає забезпечувати сталий розвиток суспільства та вирішувати комплексні проблеми. Такий підхід забезпечує збереження важливих для суспільства ресурсів та мінімізацію шкідливих впливів.

    КАДАСТР-М

Ми створили систему Кадастр-М на основі програмного забезпечення Esri ArcGIS. Система відповідає законодавчим вимогам, та пристосована для побудови повнофункціональної кадастрової системи.

ХТО МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ З СИСТЕМОЮ КАДАСТР-М?

Архітектори, землевпорядники, аналітики, проектанти та громадяни через онлай-доступ.

   ПРИЗНАЧЕННЯ ГІС  "КАДАСТР-М"

Це збирання, накопичення, аналіз, обробка, оновлення, облік та видача кадастрової інформації установам, організаціям та приватним особам в муніципальних структурах міст України, згідно прийнятих стандартів, а також геоінформаційна підтримка прийняття рішень щодо містобудівної діяльності.

    ГІС-ПОРТАЛ

Ми створюємо веб-портали, що надають картографічну інформацію в публічному або приватному доступі, та містять визначені користувачем функції.

   ПЛАТФОРМА ARCGIS

ArcGIS – повнофункціональна ГІС, що надає набір інструментів для картографування, аналізу для вивчення даних та надання просторового розуміння про те, де відбуваються події і як вони пов’язані між собою.

НАШІ ПРОЕКТИ

Перегляньте приклади картографічних порталів, зроблених нашою компанією:

Портал Житомирської області: https://oda.ztmbk.gov.ua/

Портал Закарпатської області: https://zakarpatmbk.gov.ua/portal/home/

Портал Мукачівської міської територіальнох громади: https://geo.mukachevo-rada.gov.ua/portal/home/

Портал Чернівецької області: http://demo2-ecomm.in.ua/

Портал Донецької області: https://geo.mukachevo-rada.gov.ua/portal/home/ 

 

 

 

  •