Новини

 • 7 грудня успішно пройшов черговий форум "Bessarabian Technological Hub" 7 грудня успішно пройшов черговий форум "Bessarabian Technological Hub" Бессарабський технологічний хаб, як каталізатор співпраці України та Молдови на шляху до вступу в ЄС, це стало основною темою заходу, кожен доповідач, розповів про реалізовані проекти цього року та поділився планами на майбутнє
 • Ліцеїсти дослідили Каховську катастрофу за допомогою ГІС-технологій Ліцеїсти дослідили Каховську катастрофу за допомогою ГІС-технологій Дослідження наслідків підриву російськими окупантами греблі Каховської ГЕС та внеску українських науковців у розвиток галузей, на перетині яких зародилися ГІС-технології, представили до Всесвітнього дня географічних інформаційних систем учні Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.
 • Цифрова модель планети Земля від компанії Esri Цифрова модель планети Земля від компанії Esri Презентація інтегрованого уроку з історії, інформатики, географії та курсу «Захист України» з використанням цифрової моделі планети Земля від компанії Esri
 • ArcGIS Monitor ArcGIS Monitor Оптимізуйте розраховану на багато користувачів ГІС за допомогою запобіжного моніторингу продуктивності, працездатності та використання системи
 • Початок реєстрації на VI міжнародну конференцію Початок реєстрації на VI міжнародну конференцію Реєстрація учасників VI міжнародної науково-практичної конференції "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони"
 • Перша зустріч партнерів проекту EWALD. Перша зустріч партнерів проекту EWALD. Команда компанії ЕСОММ Со взяла активну участь у цьому заході, де ознайомила присутніх зі своєю діяльністю та новітніми технологіями ArcGIS від ESRI для застосування у Проекті.
 • Disaster Response Program Disaster Response Program Компанія ESRI Ukraine хоче нагадати всім, що існує програма DRP(Disaster Response Program) для того, щоби допомагати організаціям у реагуванні на кризи та підтримувати зусилля реагування за допомогою ГІС-технологій та досвіду.
 • Черговий випуск електронного журналу ArcGIS часопис Черговий випуск електронного журналу ArcGIS часопис Незважаючи ні на що, ми продовжуємо працювати. Черговий випуск електронного журналу ArcGIS часопис вже доступний для завантаження https://bit.ly/3uPx1mO
 • Випуск ArcGIS 2021 Випуск ArcGIS 2021 Знову та пора року – нові версії ArcGIS Enterprise, ArcGIS Pro, ArcGIS Online та кількох інших продуктів і програм ArcGIS! Читайте далі, щоб ознайомитися з новими продуктами Esri.
 • Початок реєстрації на V ювілейну конференцію Початок реєстрації на V ювілейну конференцію Реєстрація учасників V міжнародної науково-практичної конференції "Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони" відкрита
 • Gis Day 2021 — вже сьогодні Gis Day 2021 — вже сьогодні GIS Day — це міжнародний форум для користувачів технологій географічних інформаційних систем (ГІС), який проводиться з 1999 року. Більш ніж 80 країн світу, святкують цей день, щоб продемонструвати реальні можливості застосування інноваційних технологій розвитку суспільства
 • GIS Day 2021 — 17 листопада GIS Day 2021 — 17 листопада Надихайте світ за допомогою ГІС
 • Навчання ArcGIS Online Навчання ArcGIS Online З 14 по 16 червня компанією Ecomm Co були надані навчальні послуги з програмного забезпечення ГІС для працівників по розмінуванню «IMSMA CORE
 • Що нового в ArcGIS Enterprise 10.9 part 2 Що нового в ArcGIS Enterprise 10.9 part 2 Додаток ArcGIS Solutions Починаючи з кінця травня 2021 року, програма ArcGIS Solutions буде доступна для ArcGIS Enterprise 10.9.
 • Arc Гіс часопис від "Ecomm Co" Arc Гіс часопис від "Ecomm Co" Весною цього року наші партнери, компанія "Ecomm Co", випускає перший в Україні електронний журнал присвячений ГІС – технологіям.
 • Налаштуйте карти для поля Налаштуйте карти для поля ArcGIS Field Maps - це мобільне рішення, яке дозволяє впорядковувати польові робочі процеси і брати карти куди завгодно. Карти налаштовуються у веб-програмі Field Maps і використовуються в полі — мобільною програмою Field Maps.
 • Посібник веб-розробника до саміту розробників Esri 2021 року Посібник веб-розробника до саміту розробників Esri 2021 року Привіт спільнота розробників! Ми раді зв’язатися з вами на саміті розробників Esri 2021 року! Ми наполегливо працювали, готуючись до цієї події і нам не бракує інноваційних демонстраційних версій, технічних сесій та способів безпосереднього зв’язку з командою розробників. Цей блог служить коротким оглядом події DevSummit для всіх, хто хоче розширити свій досвід веб-картографування та розробки.
 • ArcGIS Runtime на DevSummit 2021 ArcGIS Runtime на DevSummit 2021 2021 Developer Summit вже не за горами - це все віртуальне в цьому році та заплановано на 6 -8 квітня. Команда ArcGIS Runtime проводить вичерпну лінійку сесій та демонстраційних показів, щоб представити SDK, надати інформацію про найновіші функції та заглибитися в теми розробки програмного забезпечення
 • Новий веб-сайт Accessibility Новий веб-сайт Accessibility Новий веб-сайт «Доступність» демонструє прагнення Есрі створити доступні технології.
 • Добрі книги про ГІС vol.2 Добрі книги про ГІС vol.2 Стійкі громади за регіонами. У новій книзі " Стійкі громади за регіонами" використовуються тематичні дослідження, щоб продемонструвати, як інструменти ГІС та методи геодизайну можуть використовуватися для створення стійких спільнот. Якщо громади є стійкими, це означає, що вони можуть легше протистояти викликам, включаючи кліматичні зміни, стихійні лиха та проблеми зі здоров'ям та добробутом, такі як пандемія COVID-19.
 • Добрі книги про ГІС vol.1 Добрі книги про ГІС vol.1 Компанія Esri Press щойно опублікувала чотири нові книги, серед яких дві, що дають читачам ґрунтовні основи використання Esri ArcGIS Desktop 10.8 для створення, аналізу, управління та обміну географічною інформацією. Третя книга присвячена використанню ГІС у комунальній галузі, тоді як четверта досліджує, як ГІС використовується в різних місцях світу для планування більш стійких громад.
 • ГІС – основа ефективного міського і територіального планування ГІС – основа ефективного міського і територіального планування На сьогоднішній день перед новоствореними громадами постає завдання забезпечити краще майбутнє для жителів та побудувати місця, де можна буде безпечно жити, працювати та проводити дозвілля.
 • World Imagery — Продовження World Imagery — Продовження Використовуйте режим проведення пальцем Режим проведення пальцем дозволяє використовувати повзунок для перегляду зображень з архівів Wayback, що значно покращує вашу можливість порівняння на широкій ділянці та вибору зображень, які найкраще відповідають вашим потребам.
 • World Imagery — Перша частина World Imagery — Перша частина Базова карта World Imagery регулярно оновлюється. Після оновлення старіші зображення замінюються та більше не відображаються.
 • ESRI Ukraine User Conference 2020 — Майстер класи ESRI Ukraine User Conference 2020 — Майстер класи Шановні друзі та колеги, вже є перші теми майстер-класів, які будуть представлені на щорічній конференції користувачів ESRI Ukraine.
 • Раді повідомити Вам чудову новину Раді повідомити Вам чудову новину За численними проханнями, які надходили до нас по завершенню минулої конференції було прийнято рішення відкрити можливість замовлення унікального пам’ятного сувеніру про участь у конференції Esri Ukraine.
 • ESRI Ukraine User Conference 2020 ESRI Ukraine User Conference 2020 Вже цієї осені 28-29 жовтня приготуйтеся до наймасштабнішої події року у світі ГІС технологій
 • Модуль " Адресний реєстр " Модуль " Адресний реєстр " Модуль "Адресний реєстр " призначений для ведення інформаційних ресурсів Реєстру вулиць та інших пойменованих об'єктів, пошуку даних про об'єкти території, адреси об'єктів нерухомості та їх розташування, а також документів, на підставі яких внесені дані до реєстрів.
 • Семінар на тему «Напрацювання підходів до створення науково-технологічного кластеру як інструменту впровадження космічних технологій, інструментів ГІС та діджиталізації в інтересах розвитку Причорноморського регіону» Семінар на тему «Напрацювання підходів до створення науково-технологічного кластеру як інструменту впровадження космічних технологій, інструментів ГІС та діджиталізації в інтересах розвитку Причорноморського регіону» Зараз в Одесі проходить науково-практичний семінар на тему «Напрацювання підходів до створення науково-технологічного кластеру як інструменту впровадження космічних технологій, інструментів ГІС та діджиталізації в інтересах розвитку Причорноморського регіону»
 • Школа і шлях до успіху Школа і шлях до успіху Середня школа – одна з найбільш консервативних інституцій в Україні. Інструменти Інформаційних технологій та передача знань від покоління до покоління і є однією із найдревніших інформаційних технологій, які кардинально оновлюються кожні п’ять років. І тут виникає проблема, яку усвідомлюють не всі, а лише найкращі директори шкіл. А найкращими, насправді, є ті директори, які думають про майбутнє своїх учнів: чи будуть конкурентними їхні знання і навички у світі глобальної конкуренції, яка доля чекає після отримання атестата - збирачі малин у прогресивній Польщі чи доглядальники і прибиральники в країнах Європейського Союзу? Тож, отримавши пропозицію долучити школу до Глобального проекту модернізації освіти у світі, тільки чесні перед дітьми директори не відмахуються, а долучаються і починають розбиратися.
 • Створено кластер високої доступності на платформі VMware Створено кластер високої доступності на платформі VMware Спеціалістами компанії було створено робочий кластер високої доступності на платформі VMware кластер – це група фізичних серверів( далі хости), що знаходяться в одній мережі, мають спільну систему зберігання даних, керуються єдиним сервісом (VMware vCenter Server) та спільно виконують визначенні їм функції, як єдиний великий організм.
 • USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» разом з ESRI Ukraine USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» разом з ESRI Ukraine Сергій Кубах, експерт з питань управління земельними ресурсами проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» розповів про, розвиток громад, навчання та співпрацю з ESRI Ukraine.
 • Представляємо ArcGIS Field Maps Представляємо ArcGIS Field Maps ArcGIS Field Maps — це новий додаток Esri для пристроїв на iOS та Android.
 • Ще один навчальний заклад разом з ESRI Ukraine Ще один навчальний заклад разом з ESRI Ukraine 15 червня у ЧНУ імені Петра Могили відбулось підписання меморандуму з ТОВ «ЕСРАЙ Україна» та Коблівською об’єднаною територіальною громадою щодо спільної участі в розробці та реалізації проєкту “Формування цифрового освітнього простору для забезпечення сталого розвитку спроможних громад”
 • ArcGIS Insights ArcGIS Insights У програмі ArcGIS Insights, додатку Esri для розширеної аналітики, робочі книжки мають більш ясний і простий користувальницький інтерфейс з більшим екранним простором. На настільних розгортаннях тепер користувачі отримують необмежену кількість підключень лише для даних (доки існує одне основне підключення ArcGIS Online або ArcGIS Enterprise) і можуть підключатися до одного облікового запису ArcGIS Online та декількох облікових записів ArcGIS Enterprise.
 • ArcGIS Enterprise ArcGIS Enterprise ArcGIS Enterprise 10.8 представляє кілька можливостей, щоб допомогти користувачам максимально використати свою ГІС-інфраструктуру. До них відносяться оновлення ArcGIS Enterprise Sites; нові адміністративні налаштування на порталі Enterprise; більше варіантів публікації даних; і нові програми, такі як ArcGIS Mission.
 • Skype-зустріч з представниками ВУЗів. Skype-зустріч з представниками ВУЗів. Через карантин подібні заходи, відбуваються онлайн це зручно й має багато технічних можливостей, які можна продемонструвати прямо із офісу компанії. 
 • ESRI UC 2020 Online ESRI UC 2020 Online Конференція користувачів ESRI 2020 цього року пройде в форматі онлайн.
 • Що нового в ArcGIS Pro 2.5 Що нового в ArcGIS Pro 2.5 Програмні рішення від компанії ESRI постійно оновлюються, цього разу зупинимося більш детально на ArcGIS Pro 2.5.
 • Безкоштовні ліцензії для студентів від ESRI Безкоштовні ліцензії для студентів від ESRI Learn ArcGIS - це безкоштовний ресурс для навчання з лінійки програмних продуктів ArcGIS в контексті проблем реального світу. Він надає практичні уроки для таких програм, як ArcGIS Online, ArcGIS Pro, Story Maps, Survey123 та інших - загалом понад двадцять продуктів.
 • Що нового в ArcGIS Online ? Що нового в ArcGIS Online ? ArcGIS Online дозволяє об’єднати людей, місця та дані за допомогою інтерактивних карт. Використовуючи ArcGIS Online, можна працювати з розумними, керованими даними стилями та інтуїтивно зрозумілими інструментами аналізу, які надають інформацію про місцезнаходження.
 • Ролі сервера ArcGIS Enterprise 10.8 Ролі сервера ArcGIS Enterprise 10.8 Продовження новини про оновлення ArcGIS Enterprise 10.8, більше детально поговоримо про ролі, оновлення документації та ресурси.
 • ArcGIS в заповіднику ArcGIS в заповіднику Територія заповідника розміщена на півночі Київської області та займає площу у майже 227 тис га. Унікальність заповідника полягає у тому, що він є найбільшим природоохоронним об'єктом та розміщений в зоні радіоактивного забруднення.
 • Портал Міністерства Інфраструктури України Портал Міністерства Інфраструктури України Спеціалістами ESRI Ukraine та ECOMM Co створено портал "Оперативна інформація про COVID-19 в Україні та світі" для Міністерство інфраструктури України.
 • Навчайся дистанційно Навчайся дистанційно Поки весь світ перебуває на карантині саме час зайнятися власною освітою, це можна робити, як індивідуально так і разом з дітьми, адже завдяки онлайн ресурсам ESRI навчання матиме інтерактивний характер та буде цікаве, як дорослим так і дітлахам.
 • Загальнодоступні ресурси у просторі освіти GeoNet Загальнодоступні ресурси у просторі освіти GeoNet Загальнодоступні ресурси у просторі освіти GeoNet
 • Карти спалаху коронавірусу вкорінені в історію Карти спалаху коронавірусу вкорінені в історію Картографи картографують коронавірус більш досконалими способами, ніж минулі епідемії. Але візуалізація спалахів сягає холери та жовтої лихоманки.
 • ArcGIS GeoEvent Server ArcGIS GeoEvent Server ArcGIS GeoEvent Server дозволяє інтегрувати потоки даних реального часу як джерело даних в багатокористувацьких ГІС. Додаток може фільтрувати, обробляти та направляти різним адресатам дані подій. Модуль дозволяє підключатись до практично будь-якого типу потокових даних та автоматично сповіщати персонал про події в режимі реального часу.
 • Гаряча новина з Житомира Гаряча новина з Житомира З нагоди 113 - річниці з дня народження Сергія Павловича Корольова 12.01.2020 року в місті Житомир була підписана Угода про створення регіонального інноваційно-космічного кластера "Полісся".
 • ЕСРІ Україна підсумки роботи за 2019 р. ЕСРІ Україна підсумки роботи за 2019 р.

  Сьогодні колективи компанії ЕСРІ Україна підводили підсумки роботи за 2019 рік, та нагороджували кращих працівників.

 • Гола Пристань – ДФРР 2020 Гола Пристань – ДФРР 2020 Компанія ESRI Ukraine у 2019 році почала більш інтенсивно впроваджувати свої програмні продукти у проекти комплексного підходу до сталого розвитку регіонів, громад. Співпраця з управлінням архітектури Донецької області по впровадженню містобудівного кадастру, участь у розробці проекту оптимізації управління регіоном по Житомирській області та інші.
 • Навчальний клас — Done Навчальний клас — Done Раді повідомити, що з цього понеділка в офісі компанії ESRI Ukraine починає свою роботу навчальний клас з сучасним технічним оздобленням, професійними викладачами та зручними робочими місцями.
 • Побачити те, що не можуть інші Побачити те, що не можуть інші В цій рубриці ми будемо знайомити Вас з реальними прикладами застосування технології ArcGIS від компанії ESRI в Україні.
 • III Міжнародна науково-практична конференція III Міжнародна науково-практична конференція 28-29 листопада в місті Житомир проходить конференція: "Становлення механізму публічного управління розвитком територій як пріоритет державної політики децентралізації" на базі Житомирського національного агроекологічного університету.
 • Можливості ArcGIS Можливості ArcGIS

  Ви закінчили мапу, але як щодо презентації? Хізер Сміт показує вам, як привести карти ArcGIS у Photoshop або Illustrator за допомогою Карт для Adobe.

 • Інновації від ESRI Інновації від ESRI

  Esri рухається у напрямку до «Інтелектуальної ГІС», що підтримується штучним інтелектом (AI), інтегруючи технологію в свою геопросторову інфраструктуру, а не пропонуючи її як додаткові продукти або послуги.

 • Результати Агро-2019 Результати Агро-2019

  За ці дні ми познайомилися з багатьма компаніями, обговорили умови співпраці та перспективи розвитку аграрного сектору в Україні.

 • Наша компанія бере участь у щорічній виставці Агро-2019 Наша компанія бере участь у щорічній виставці Агро-2019

  Стенд компанії ESRI Ukraine розташований в третьому корпусі під номером 45, будемо раді Вас бачити, залюбки розповімо та покажемо корисні інструменти для агробізнесу, за допомогою, яких робота в полі може стати простішою й збільшити об'єми виробництва.

 • Створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області Створення та впровадження системи містобудівного кадастру Житомирської області

  «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя разом з компанією ЕСОММ Со розпочали роботи по створенню геоінформаційної системи підтримки містобудівного кадастру області та геопорталу містобудівного кадастру.

 • ГІС галузі. Ліцензія чи «open sourсe» ? ГІС галузі. Ліцензія чи «open sourсe» ?

  Україна має значний досвід в розробці інформаційно-аналітичних галузевих систем державного рівня на базі ГІС та ДЗЗ, які вміщують функції моделювання і прогнозування ситуацій, оцінки ризиків відповідно до європейських стандартів тощо.

 • ArcGIS Image Analyst ArcGIS Image Analyst

  ArcGIS Image Analyst - новое расширение для ArcGIS Pro 2.1. Расширение было разработано для обслуживания операционных потребностей аналитиков изображений, ученых и фотограмметристов

 • Міжнародна науково-практична конференція Міжнародна науково-практична конференція

  5 квітня 2018 року в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбудеться міжнародна науково-практична конференція “Застосування космічних та геоінформаційних систем в інтересах національної безпеки та оборони”.