Наші заходи

 • GEOdigital Ukraine 2019, Підсумки GEOdigital Ukraine 2019, Підсумки

  На наших моніторах було представлене програмне забезпечення ArcGIS, провідні представники нашої компанії спілкувалися стосовно перспектив та співпраці з усіма учасниками конференції.

 • GEODIGITAL Ukraine 2019 GEODIGITAL Ukraine 2019

  В найближчий четвер відбудеться перша міжнародна конференція наших друзів та партнерів GEODIGITAL UKRAINE з геоінформаційних технологій.

 • Міжнародний день GIS Міжнародний день GIS

  GIS Day - це міжнародний форум для користувачів географічних інформаційних систем (GIS), який демонструє реальні програми, що впливають на наше суспільство. Це день для відзначення ГІС з усіма, відкриття та вивчення переваг ГІС, демонстрації використання ГІС та побудови та підтримання спільноти ГІС.

 • XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні XXI Міжнародна Конференція користувачів Esri в Україні

  Компанія вдячна гостям конференції, спонсорам і партнерам за участь в усіх заходах, актуальні доповіді та продуктивне спілкування. Особливо варто відмітити доповіді користувачів Esri, що працюють на ключових підприємствах транспорту України, обласних державних адміністрацій, військової та нафтогазової галузей.

 • Завершилась IV міжнародна науково-практична конференція Завершилась IV міжнародна науково-практична конференція

  Завершилась IV міжнародна науково-практична конференція "Геоінформаційні технології у територіальному управлінні та експертних дослідженнях: правові, організаційні, технічні проблеми”, що проводилась 4-6 жовтня у місті Одеса в Національному університеті «Одеська юридична академія». Організатори конференції – Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, ТОВ «Esri Ukraine», ТОВ «ECOMM Co» та НВП «Високі технології».

 • ArcGIS Enterprise 10.5.1 – фундамент для успіху ArcGIS Enterprise 10.5.1 – фундамент для успіху