Події в світі ГІС

 • ХХII конференція користувачів ESRI в Україні ХХII конференція користувачів ESRI в Україні

  Це була визначна подія для нашої компанії, адже нам виповнилося 25 років, саме стільки часу ми представляємо американського лідера в галузі ГІС технологій на українському ринку.

 • ХХII конференція користувачів ESRI в Україні, план заходів ХХII конференція користувачів ESRI в Україні, план заходів

  Конференція присвячена застосуванню геоінформаційних технологій ArcGIS у різних сферах державного управління та бізнесу в Україні. Зокрема, буде розглянуто такі напрями, які дають переваги використання ГІС у розробці інвестиційних проектів, управління розвитком територій, в умовах децентралізації, розвитку ЖКХ, галузеві проекти з використанням технологій компанії ESRI, як інструменти збору, обробки даних та моделювання процесів.

 • Конференція Esri в Сан-Дієго Конференція Esri в Сан-Дієго

  8 липня у Сан-Дієго, штат Каліфорнія, відбудеться наймасштабніша конференція геоінформаційних технологій – «ESRI UC 2019». Головними доповідачами 2019 року будуть Джейн Гудолл, Едвард Осборн Вілсон та Стефано Тоскано.

 • Новини зі світу ГІС технологій Новини зі світу ГІС технологій

  Компанія Transform нещодавно зустрілась з кількома клієнтами на заході Microsoft, присвяченому новим тенденціям в області даних і штучного інтелекту (AI).

 • Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2017» Міжнародний конгрес і Технічна виставка «ЕТЕВК-2017»

  ЕСОММ Со спільно с компанією Євротелеком та компанією DHI прийняли участь у одинадцятому Міжнародний конгресі і Технічній виставці «ЕТЕВК-2017» (Екологія, технологія, економіка, водопостачання, каналізація), яка відбулася 12-16 червня у м. Чорноморськ, Одеська обл.