Що таке ГІС?

Сила картографії

Географічна інформаційна система (ГІС) дозволяє нам візуалізувати, запитувати, аналізувати та інтерпретувати дані, щоб зрозуміти їх взаємини, закономірності та виявити тренди.

ГІС приносить користь організаціям будь-яких розмірів, від малих приватних підприємств до міжнародних концернів і практично у всіх сферах діяльності. В останні роки спостерігається зростаючий інтерес і розуміння економічної і стратегічної цінності ГІС.

Зниження витрат за рахунок підвищення ефективності

ГІС широко використовується для оптимізації графіків технічного обслуговування і щоденних маршрутів технопарку. Типове впровадження може призвести до економії від 10 до 30 відсотків експлуатаційних витрат за рахунок зниження споживання палива і витрат часу персоналу, поліпшення якості обслуговування клієнтів, а також більш ефективного планування.

Наприклад, ГІС допоміг владі міста Вудленд (Каліфорнія) удосконалити графік роботи технопарку і домогтися тим самим економії палива і трудовитрат.

Детальніше

Ухвалення оптимальних рішень

ГІС - технологія, що сприяє прийняттю більш ефективних рішень, якщо питання стосується місця розташування. Типовими прикладами можуть послужити вибір локації при операціях з нерухомістю, вибір маршруту / коридору, планування евакуації, природоохоронного, видобуток природних ресурсів і т.д. Ухвалення правильного рішення про місце розташування має вирішальне значення для успіху при вирішенні подібних завдань.

Подібна система підтримки прийняття рішень при стихійних лихах, побудована на основі ГІС успішно використовується на Тайвані для планування операцій та своєчасного реагування на тайфуни.

Детальніше

Забезпечте високу ступінь комунікації

Карти і візуалізації, створені на основі ГІС в значній мірі допомагають в розумінні ситуації і при подачі різного роду інформації. Вони є тією мовою, яка покращує комунікацію між різними групами, відділами, напрямками, професійними галузями, організаціями та громадськістю. Корпорації Міхельс вдалося підвищити взаємодію та комунікацію саме за допомогою ГІС.

Детальніше

Покращене діловодство

Основним завданням багатьох організацій явлется підтримка в актуальному стані достовірних даних про просторові об`єкти та зміни в них. ГІС надає потужне середовище для управління подібного роду даними з підтримкою будь-якого роду операцій і інструментами звітності. Для прикладу, повернення інвестицій за рахунок впровадження геоінформаційної кадастрової системи в штаті Монтана щорічно складає понад $ 9 млн.

Детальніше

Управляти географічно

ГІС стає важливим інструментом для розуміння того, що відбувається і що станеться з точки зору географії. І як тільки ми зрозуміємо, ми здатні визначитися з тим, як нам діяти. Цей новий підхід до управління - географічне управління - змінює спосіб функціонування організацій. Університет Кувейту успішно використовує ГІС для проектування і реалізації багатомільярдного розширення.

Подробнее