Нафта і газ

Використовуйте міць просторового аналізу

Esri допомагає енергетичним компаніям досягати бізнес-цілей в рамках організації, від визначення до вилучення нових ресурсів для поліпшення ефективності і збільшення доходів. Потужні аналітичні інструменти допомагають користувачам бачити взаємозв`язки і закономірності, відповідати на складні питання і приймати кращі рішення. Сила і безпеку платформи ArcGIS Esri дає всім співробітникам компанії географічне бачення для знаходження перспектив, побудови інфраструктури, підтримки активів, планування проектів, допомоги клієнтам і управління ризиками.

З метою поліпшення процесу прийняття рішень керівництву необхідно мати загальну операційну картину, підтримувану як корпоративним підходом, так і потужною платформою ГІС.

Головний бригадир Ріккі Гіббс, CONSOL Energy

Історії успіху

Gulfport Energy економить час і гроші з ArcGIS

Gulfport Energy - незалежна компанія з розвідки і видобутку нафти і природного газу, розташована в Оклахома-Сіті, штат Оклахома. Щоб краще обслуговувати своїх акціонерів, компанія використовує технологію для зниження витрат, поки ринок насичується і готується до неминучого спаду. Gulfport ставить ГІС в основу багатьох найважливіших заходів та операцій, що проводяться в офісі та на місцях.

Детальніше

Range Resources оцифровує історичні дані про свердловинах для планування

Range Resources оцифровує карти, що містять польові дані про 86000 свердловинах в сланцевому родовищі Marcellus Shale. Використовуючи саме обслуговується ГІС платформу, вони поширюють ці дані по всій компанії для планування буріння свердловин і зниження ризику впливу на навколишнє середовище.

Детальніше

Колумбія розгортає нафтовидобувну корпоративну ГІС

Ecopetrol S.A. - національна нафтова компанія Колумбії побудувала корпоративну платформу для створення центрального відображення операцій. Це допомогло персоналу краще управляти свердловинами, землями, трубопроводами, інфраструктурою і розподілом.Детальніше

ГІС платформа Witt O`brien`s покращує операції управління надзвичайними ситуаціями

Компанія Witt O`Brien`s інтегрувала Командний систему пригод Incident Command System (ICS) з онлайн ГІС платформою Esri. Результатом стала загальна операційна картина, яка поліпшила можливості взаємодії мульти-відомчих команд реагування через захищений хмарний ГІС сервіс.Детальніше

Відео

Seneca Resources використовують ГІС всюди

Керівництво підприємства визначає повернення інвестицій своєї корпоративної платформи.

BP збільшує бізнес цінність платформи

Глава ГІС стратегії BP пояснює, як платформа ArcGIS використовується для досягнення бізнес-цілей.