Охорона здоров`я
та соціальні служби

Змініть ваш підхід до охорони здоров`я

Модернізуйте вам підхід до охорони здоров`я та соціальних послуг. З Esri ви можете візуалізувати вразливі групи населення, визначати ресурси, здійснювати епідеміологічний контроль і підключати зацікавлені сторони спільноти. Результат? Більш здорове співтовариство. Надавайте послуги охорони здоров`я краще з Esri.

ГІС дозволяє нам зв`язати розташування з нашими клієнтами і системою надання медичної допомоги. Роблячи це, ми можемо ввести в аналіз всі види інформації, проіндексовані і організовані за місцем розташування. Це включає всю демографічну та соціально-економічну інформацію ... це допомогло нам зрозуміти не тільки наших клієнтів, але і спільноти, де вони живуть і працюють.

Майкл Джонсон, Директор, Служба по догляду та аналізу даних, Kaiser Permanente

Історії успіху

Як вплинути на бездомність

Перетворіть польові дані в оперативну інформацію для прийняття конкретних заходів. Дізнайтеся, як використовувати сучасні рішення для збору даних, здійснення аналізу, взаємодії всередині однієї відкритої системи, досягнення ситуаційної обізнаності та взаємодії з громадськістю.

Детальніше

Карта відображення даних про героїнової кризі в Північному Кентуккі

Департамент охорони здоров`я Північного Кентуккі показав всі дані про героїнової кризі в одному місці для кращого інформування громадськості.

Детальніше

Карти визначають краще майбутнє для бездомних

Відділ розвитку громад округу Де-Калб вперше в США геокодіровал бездомну населення.Детальніше

Створення здорових спільнот з мобільним збором даних на основі ГІС

Від уряду до некомерційних організацій, всі працюють в напрямку створення здорового суспільства. Дізнайтеся, як мобільний збір даних може поліпшити взаємодію між цими зацікавленими сторонами, і допомогти вплинути на здоров`я їх мешканців. Детальніше

Інтерактивні демо

Допомога бездомним за допомогою географічних інформаційних систем

почати демо

Програма безпечної утилізації ліків аптечної мережі Walgreens

почати демо

GeoStory опіоїдної наркоманії

почати демо

Відео

Боротьба з безпритульністю

Стейсі Грір з округу Де-Калб розповідає, як ГІС допомагають запобігти бездомність.

Швидка медична допомога Сан-Дієго

Ізабель Коркоса обговорює роль ГІС в області забезпечення готовності до стихійних лих, аналізу та профілактики хронічних захворювань.