Лісові ресурси

Керуйте лісом ефективніше

Управління лісовими ресурсами - комплексний, динамічний і багатовимірний процес. Вам потрібно зберігати ресурси лісу, і в той же час відповідати тиску економічної необхідності. Технологія ГІС глибоко і позитивно впливає на те, як земельні менеджери, менеджери лісозаготівлі і фахівці управляють ресурсами лісу. Esri GIS допомагає вам розуміти науку про ліс, відповідати вашим бізнес-цілям і повним нормативним вимогам до звітності. Використовуйте технологію ArcGIS від Esri щоб поліпшити інвентаризацію, земельну адміністрацію та стійке планування лісових ресурсів, продажу деревини і багато іншого.

Ми використовуємо Esri ArcGIS Platform для всього аналізу лісового господарства, що дає нам конкурентну перевагу. ArcGIS допомагає у веденні нашої інспекції по лісовому господарству та стратегічному плануванню лісових ділянок

Клер Бейн, директор по ГІС і плануванню ресурсів, Molpus Woodlands Group, LLC

Історії успіху

Collector for ArcGIS прискорює робочі процеси у галузі

У Чеській республіці міське управління лісових ресурсів швидко нарощує базу даних про ліси, що допомагає особам, котрі ухвалюють рішення, оновлювати плани і здійснювати управління навколишнім середовищем.

Детальніше

Лісовий атлас США

Лісовий атлас США - фреймворк для обміну інформацією. Лісова служба сполучених штатів полегшує створення і підключення сценаріїв для аналізу лісу.

Детальніше

Оцінка лісових ресурсів: модель для визначення пріоритетів

Оцінки, що мають значення для сертифікації та фінансування, потрібні щоб показати аналіз стану і тенденцій лісів. Департамент природних ресурсів в Монтані використовує ГІС для оцінки, визначення пріоритетів потреб і довгострокового планування.Детальніше

Відео

Переваги розвитку

ГІС допомагає корінним жителям Амазонії розробляти стійкі по відношенню до лісу плани для їх спільнот.

Лісова служба USDA

ГІС дає можливість вченим з USDA спостерігати, аналізувати і обмінюватися даними про ліси Америки.