Наука та освіта

Забезпечте учнів, викладачів та адміністраторів інструментами 21 століття

Програмне забезпечення ГІС від Esri збільшує ефективність і розуміння. Дослідники використовують його для оцінки та картографування даних з численних джерел для створення нових теорій і моделей. Студенти можуть поліпшити виконання завдань із застосуванням картографічної технології та інструментів візуалізації. На адміністративному рівні ГІС використовується для моніторингу об`єктів і активів. І кожен співробітник або студент може обмінюватися інформацією за допомогою веб-карт і додатків.

Використання ГІС як інструмент для прийняття рішень є розумним способом збору всього, що ви знаєте, в одному місці, щоб побачити повну картину.

Том Маккеффрі, координатор ГІС, Університет Калгарі

Історії успіху

Об`єднання співтовариств R і ArcGIS

На конференції користувачів Esri в 2015 компанія анонсувала нову ініціативу, що дозволяє побудувати спільне співтовариство користувачів ArcGIS і мови програмування для статистичної обробки даних R.

Детальніше

Студенти знаходять відповіді про реальний світ з Community Analyst

Студенти факультативного географічного класу в невеликому університеті Південної Кароліни використовували Community Analyst для пошуку відповіді на важливе питання: «Де я буду шукати роботу після випуску?». Проект був дуже успішний для підвищення інтересу студентів і розуміння того, як картографія може бути корисною для вибору кар`єри в реальному житті.

Детальніше

ArcGIS збільшує ефективність роботи шкільного округу в Техасі

ГІС поліпшили управління об`єктами і студентським транспортом в незалежному шкільному окрузі Гарланд в Техасі. Детальніше

Стандарти геопросторових даних мають вирішальне значення для довгострокового зберігання

Dr. Julie Sweetkind-Singer Стенфордського університету розповідає про важливість довгострокового зберігання геопросторових даних. Вона пояснює, чому цифрові дані важче зберігати в плині часу, ніж дані на паперових носіях.Детальніше

Відео

Дізнайтеся, як природоохоронні організації використовують ГІС

Майкл Фей з Товариства охорони дикої природи США обговорює роль карт в охороні навколишнього середовища.

Використання ГІС для прогнозування зміни клімату

Нед Гардінер з центру прогнозування клімату НОАА говорить про візуалізації кліматичних даних для більш ефективного прийняття рішень.