Картографування

Отримайте більше від інвестицій в картографію

Платформа Esri дозволяє вам один раз зібрати дані і використовувати їх постійно. Ефективно керуйте цілісністю даних і отримуйте доступ до них у будь-який час в будь-якому місці. Створюйте високоякісні авторитетні картографічні та топографічні карти, дані і сервіси, необхідні для успішної роботи вашої організації. Розробляйте стратегічні картографічні продукти для ваших клієнтів, щоб допомогти їм у вирішенні місцевих і національних проблем.

Тільки коли люди зможуть оцінити значення комплексної геопросторової інформації, зусилля з розширення обміну даними, геопросторових впровадженню і розробці додатків дадуть результат.

Вінсент Хун, Генеральний директор, Управління земельних ресурсів Сінгапуру

Історії успіху

Дізнайтеся більше про європейську національної картографії

Голландське національне картографічне агентство Dutch Kadaster і Швейцарська федеральна служба топографії swisstopo, використовують ArcGIS для виробництва карт. Ці організації усвідомили переваги у вигляді економії часу і коштів від швидкого надання якісних картографічних продуктів своїм клієнтам.

Детальніше

Інтелектуальна побудова схем найдовшої річки в Азії

Протяжність річки Янцзи через Китай становить майже 4000 миль. Судноплавний рух по річці дуже насичене, і водне управління Changjiang Water Bureau, частина Міністерства транспорту Китаю, використовує методи управління даними ArcGIS для ефективного виробництва стандартизованих електронних навігаційних карт (ENC).

Детальніше

Історії успіху

Дізнайтеся, як ArcGIS забезпечує краще управління аеронавігаційними даними

ArcGIS for Aviation - масштабована платформа для інноваційних аеронавігаційних організацій. З нею ви можете візуалізувати інформацію, як в 2D так і в 3D, що надходить від розрізнених систем, включаючи CAD, сенсори в реальному часі і хмарні ресурси.

Детальніше

Приборкання навколишнього середовища з ГІС

Watershed Sciences Inc. надає цифрові дані для своїх клієнтів за допомогою платформи ArcGIS від Esri. Велика кількість клієнтів - включаючи національні картографічні організації, з управління лісовими ресурсами, державні та місцеві органи влади, а також природоохоронні відомства - покладаються на інтелектуальні геоінформаційні моделі для того, щоб виконувати свою роботу ефективніше.

Детальніше

Відео

Перегляд Венеції в 3D c CityEngine

«Проліт» по Венеції демонструє ефективне створення нізкополігональних моделі міста тільки на основі даних вулиць.

Публікація відмінних карт і додатків

Клінт Браун, Esri, демонструє цінність шаблонів ArcGIS для створення карт і додатків.