Управління активами

Ваш бізнес не стоїть на місці

ГІС не тільки може істотно поліпшити процес прийняття рішень і планування, а й підтримувати щоденну діяльність з управління активами, яка є істотною частиною успішного бізнесу в багатьох галузях - від виробництва і торгівлі до інженерних комунікацій і транспорту.

Перетворіть ваше розуміння та обізнаність про внутрішній і зовнішній стан ваших об`єктів з Esri. Починаючи від оптимізації інвестиційного портфеля, вибору майданчика, проектування і будівництва до експлуатації та технічного обслуговування об`єктів, - ГІС і просторова аналітика дають вам краще бачення. Оскільки Esri інтегрується з провідним програмним забезпеченням по управлінню об`єктами, ви можете використовувати його протягом усього життєвого циклу ваших активів.

Esri відкриває доступ до інформації про активи за допомогою простих спливаючих вікон, надаючи нам більш гнучку та оперативну систему для управління портом.

Erwin Rademaker, менеджер програми, Порт Роттердама.

Приклади

Візуалізація

Розуміння розташування і стану всіх цінних активів. Візуальний інтерфейс допоможе вам швидко отримувати доступ та вивчати інформацію.

Аналіз

Підвищення продуктивності активів. Ви можете побачити не тільки стан об`єкта, а й закономірності й ризики зносу.

Планування

Визначайте пріоритети обслуговування і ремонтів на основі ключових економічних та екологічних факторів.

Рішення

Esri Location Analytics

Від вибору майданчика до проектування і будівництва, експлуатації та технічного обслуговування, ГІС і просторова аналітика дають вам краще бачення. Інтуїтивні інструменти картографування й аналізу допомагають вам побачити ваші дані через призму географії. Дізнайтеся, де і які продукти купують ваші клієнти та відповідайте їх вимогам.

Детальніше

ArcGIS for Mobile

Ваші польові бригади можуть мати інформацію про об`єкти при собі з Esri. Отримайте надійний мобільний набір додатків, веб-карт і шаблонів, щоб ваші бригади могли легше і швидше здійснювати інспекції та оцінювати стан активів. Найактуальніші дані будуть зберігатися в базі даних, а не на паперових звітах.

Детальніше

ArcGIS Platform

Розумійте стан ваших активів і керуйте ризиками за допомогою просторової проінформованості у реальному часі. Esri допомагає вам визначати потреби і пріоритети ремонту та удосконалень. Вся технологія пропонує функції для інтеграції, візуалізації, аналізу і комунікації для кращої загальної взаємодії. Таким чином, ви підсилюєте і автоматизуєте управління активами.

Детальніше

Історія успіху

Польова корпоративна система управління активами для Сан-Дієго

Мобільний додаток управління активами міста Сан-Дієго (GeoMAM) інтегрувала Esri`s ArcGIS Mobile з модулем SAP`s Mobile Infrastructure (MI) для поліпшення управління активами в польових умовах. Детальніше

Порт Роттердама запускає новаторську платформу управління

Всього за три кліка миші співробітники порту Роттердама можуть отримати доступ до інформації по будь-якому з активів. Швидкий доступ до інформації означає миттєве прийняття рішень для історичного шлюзу, обслуговуючого 500 мільйонів європейських споживачів і приймає понад 130 тисяч суден на рік. Детальніше