ArcGIS GeoEvent Server

GeoEvent Server допомагає швидше та точніше реагувати на події, незалежно від того, де і коли вони сталися.

GeoEvent Server може обробляти події, що поступають із декількох джерел даних реального часу. Можливості модуля дозволяють аналітикам виділяти події, географічні положення та порогові значення.

 

Із ArcGIS GeoEvent Server ви маєте можливість:

-контролювати ваші земельні, морські та авіаційні ресурси:

у режимі реального часу відслідковувати положення об’єктів, що постійно змінюють своє розташування, та/або їх інші параметри.

-швидше реагувати на зміну ситуації:

 

при надходженні нових даних оновлювати карту, виділяти об’єкти, параметри яких перевищують критичні або набувають певного значення, та надсилати листи або сповіщення ключовому персоналу.

-розуміти реальний стан вашої системи:

GeoEvent Server необхідний для постійного оновлення результатів аналізу в режимі реального часу.

Налаштуйте власний сервіс GeoEvent

Ви можете створити власний сервіс за допомогою комбінування різних типів вхідних та вихідних конекторів, фільтрів та калькуляторів поля (процесорів).

Наприклад, даний сервіс перевіряє вхідні події на місцеположення та за одним із атрибутів (швидкість) – окремо. Події, що відбулись всередині певної зони додаються до вашого шару із об’єктами. А при перевищені швидкості надсилається електронний лист.

Ви можете використовувати геозони для того, щоб відфільтровувати події, що потрапляють всередину або назовні потрібної вам території. В даному випадку кожна подія – це сигнал GPS про місцезнаходження, що надсилає транспорт.GeoEvent Server чудово працює в зв’язці з іншими продуктами ESRI та зовнішніми джерелами потоків.

Наприклад, модуль може отримувати інформацію про положення літаків через WebSocketта надсилати сповіщення, якщо повітряне судно перетинає межу певної геозони (наприклад, межі шторму).

 

Ви можете докладніше ознайомитись із можливостями ArcGIS GeoEvent Server за наступними посиланнями:

Приклади використання від ESRI

Детальний опис ArcGIS GeoEvent Server