«Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності»

 

До Львова для участі в конференції прибули представники всіх вищих військових навчальних закладів та вчені науково-дослідних установ оборонного відомства. Долучились до наукового обговорення представники збройних сил Великої Британії, США, Німеччини, Польщі та Литви.

У роботі конференції прийняв участь заступник начальника відділу геопросторових даних та територіального планування компанії ECOMM Co
Олексій Федченко, який виступив на секції «Проблеми управління, бойового та оперативного забезпечення військ».

Під час виступу було наголошено, що географічна інформаційна система – це критично важлива частина інфраструктури інформаційних технологій для національної безпеки, оборони та розвідки. Вона об'єднує дані з різних джерел, дозволяє забезпечити аналіз, вивчення та доступ до даних, що надає командному складу можливість володіти повною своєчасною інформацією для прийняття рішень.

Програмні продукти платформи #ArcGIS та спеціалізовані геоінформаційні рішення від #HARRIS є основою побудови повнофункціональної сучасної ГІС для управління просторовою інформацією.

Напрацювання нинішньої конференції ляжуть в основу навчального процесу військових вишів, у формування нових керівних документів