World Imagery — Продовження

Щоб скористатися режимом проведення пальцем, виконайте кроки 1–3 вище, а потім виконайте додаткові кроки нижче:

Крок 1 – Клацніть мишею  перемикач режиму проведення, щоб увійти в режим проведення.

Крок 2 - Виберіть зображення ліворуч та праворуч, щоб провести пальцем.

Доступні зображення перелічені зліва та праворуч у режимі проведення пальцем. Клацніть мишею, щоб вибрати та відобразити  дати, що інтересують та перемістіть повзунок для порівняння зображень.

Крок 3 - Завершивши, знову переключіть режим проведення, щоб повернутися до нормального режиму.

Після вивчення зображень за допомогою режиму проведення пальцем ви можете додати потрібні шари на нову веб-карту. Див. Кроки 4 та 5 у попередньому розділі.

Порада . Потужна функція режиму проведення пальцем полягає в тому, що ви можете захоплювати вибрані зображення та масштаб карти та ділитися ними з іншими. У режимі проведення пальцем натисніть Поділитися.

Потім натисніть «Копіювати», щоб отримати URL-адресу для надсилання електронною поштою, посилання чи надсилання іншим.

Ось кілька прикладів:

 Перегляньте архів Wayback

Весь архів Wayback можна знайти в групі Wayback Imagery. Кожен елемент в архіві відображає світові зображення, як вони існували на день публікації зображень. Наразі Wayback підтримує всі оновлені версії World Imagery, датовані 20 лютого 2014 року. За допомогою архіву ви можете переглянути зображення, як вони існували на дату публікації. Кожен з них представлений як елемент ArcGIS Online. Виберіть потрібну версію та використовуйте її як базову, або використовуйте з іншими шарами на веб-карті. Виконайте такі дії:

Крок 1 - Виберіть потрібне вам зображення

Перегляньте шари в групі, щоб знайти потрібне вам зображення. У наведеному нижче прикладі використано World Imagery (Wayback 20.02.2014). Заголовок вказує, що зображення в цьому шарі були опубліковані 20 лютого 2014 року.

Крок 2 - Відкрийте деталі елемента та додайте шар на свою карту

Клацніть мишею заголовок, щоб відкрити деталі елемента, а потім натисніть мишею ескіз, щоб додати шар на свою карту.

Крок 3 - (Необов’язково) Встановіть шар як базову карту

Якщо ви хочете використовувати шар як базову карту, натисніть мишею Додаткові параметри (…) та Перемістити до базової карти. Після переміщення шару на базову карту ви можете видалити інші шари базової карти.

Резюме

За допомогою цих методів (ми рекомендуємо додаток Wayback) ви можете вибрати зображення для базової карти або для інших робочих процесів зіставлення, наприклад, візуалізація змін з часом. По мірі того, як стануть доступними інші минулі зображення, вони будуть додані до архіву Wayback і доступні для пошуку за допомогою програми Wayback.