События в мире ГИС

  • ArcGIS Enterprise 10.5.1 – фундамент для успіху ArcGIS Enterprise 10.5.1 – фундамент для успіху ArcGIS Enterprise було представлено компанією Esri минулого грудня, як гнучке серверне програмне забезпечення для картографування та аналітики, що дає змогу легко керувати геоданими та запроваджувати веб-ГІС в інфраструктурі компанії.
  • Підсумки Esri User Conference 2017 Підсумки Esri User Conference 2017 Esri User Conference є наймасштабнішим заходом Esri та важливою подією у світі ГІС. На конференції обговорюється досвід використання програмних продуктів Esri та освітлюються зусилля компанії для кращого забезпечення клієнтів та створення ГІС, що відповідають сучасним вимогам. До речі, під час виступу Джека Данджермонда демонструвалися слайди , де було показано приклади проектів на основі ПЗ Esri, серед яких є і проект за участю ECOMM Co.
  • Выпуск финального релиза Drone2Map for ArcGIS состоялся в июне Выпуск финального релиза Drone2Map for ArcGIS состоялся в июне Drone2Map, из сотен отельных снимков, создает ортофотопланы, цифровые модели и мультиспектральные индексы для дальнейшего их анализа с помощью различных продуктов платформы ArcGIS. Например, Drone2Map в сочетании с ArcGIS Pro позволяет использовать для анализа состояния урожая ортофотопланы, полученные из данных мультиспектральных и инфракрасных сенсоров.