Землекористування та кадастр

Модернізуйте систему управління земельними ресурсами.

Вам потрібна надійна, доступна і достовірна інформація про землі для побудови успішної кадастрової системи. Сучасна платформа управління земельними ресурсами Esri легко інтегрується з польовими операціями та безпечно підключається до різнорідним системам для підтримки цілісності польових даних. Скористайтеся перевагами спеціальних інструментів і ресурсів для відповідності мінливим вимогам.

Історія успіху

Округ Расін, штат Вісконсін, використовує технологи Esri для швидкого обслуговування даних про землю, які є у вільному доступі.

Веб ГІС надає можливість жителям округу отримувати доступ до інформації з будь-якого пристрою.

Детальніше

Назустріч громадськості

Округ Ріверсайд, штат Каліфорнія, використовував технології Esri для обробки всієї інформації про земельні ресурси, роблячи процес управління землекористуванням менш складним і більш стійким по відношенню до персоналу і суспільства.

Детальніше

Рішення

ГІС Кадастр-М

ГІС «Кадастр-М» - комплексне рішення на основі платформи ArcGIS від Esri для систем містобудівного кадастру, що забезпечує збір, накопичення, аналіз, обробку, оновлення, облік і видачу кадастрової інформації установам, організаціям, підприємствам і приватним особам, згідно з прийнятими в Україні нормативно -правовими актами та стандартами.

ArcGIS Online

ArcGIS Online - хмарна платформа для вирішення всіх картографічних завдань, що виникають перед вами. Відкрийте публічний доступ до даних за кілька кліків. Легко отримуйте доступ до інтерактивних карт, додатків, щоб запустити ваш проект в короткі терміни. Надавайте кадастрову інформацію захищено для використання співробітниками і організаціям, які її потребують.

ArcGIS for Land Records

ArcGIS for Land Records – рішення для ефективного редагування ділянок, оціночного аналізу, створення атласів і надання публічного доступу. Здійснюйте інвентаризацію нерухомого майна і аналіз вартості землі, надавайте інформацію про землекористування і зонування.