Лісові ресурси

Керуйте лісом ефективніше

Управління лісовими ресурсами - комплексний, динамічний і багатовимірний процес. Вам потрібно зберігати ресурси лісу, і в той же час відповідати тиску економічної необхідності. Технологія ГІС глибоко і позитивно впливає на те, як земельні менеджери, менеджери лісозаготівлі і фахівці управляють ресурсами лісу. Esri GIS допомагає вам розуміти науку про ліс, відповідати вашим бізнес-цілям і повним нормативним вимогам до звітності. Використовуйте технологію ArcGIS від Esri щоб поліпшити інвентаризацію, земельну адміністрацію і стійке планування лісових ресурсів, продажу деревини та багато іншого.

Ми використовуємо Esri ArcGIS Platform для всього аналізу лісового господарства, що дає нам конкурентну перевагу. ArcGIS веде нашу інспекцію по лісовому господарству та стратегічне планування лісових ділянок

Клер Бейн, директор по ГІС і планування ресурсів, Molpus Woodlands Group, LLC

Історії успіху

Collector for ArcGIS прискорює робочі процеси в галузі

В Чеської республіки міське управління лісових ресурсів швидко нарощує базу даних про ліси, що допомагає особам котрі ухвалюють рішення оновлювати плани і здійснювати управління навколишнім середовищем.

Детальніше

Лісовий атлас США

Лісовий атлас США - фреймворк для обміну інформацією. Лісова служба сполучених штатів полегшує створення і підключення сценаріїв для лісового аналізу.

Детальніше

Спостереження за лісами Америки

Оцінка лісових ресурсів: модель для визначення пріоритетів.Детальніше

Оцінка лісових ресурсів: модель для визначення пріоритетів

Оцінки, що мають значення для сертифікації та фінансування, потрібні щоб показати аналіз стану і тенденцій лісів. Департамент природних ресурсів в Монтані використовує ГІС для оцінки, визначення пріоритетів потреб і довгострокового планування.Детальніше

Відео

Переваги розвитку

ГІС допомагає корінним жителям Амазонії розробляти стійкі по відношенню до лісу плани для їх спільнот.

Лісова служба USDA

ГІС дає можливість вченим з USDA спостерігати, аналізувати і обмінюватися даними про ліси Америки.