Можливості

Одне рішення для всіх типів використовуваних даних

Читання і аналіз різних форматів даних

ENVI підтримує більше 70 форматів даних, включаючи наукові формати, такі як HDF і CDF, типи зображень такі як GeoTIFF і додатково забезпечує сумісний з JITC файл формату nitf. Крім того, ENVI на рівні підприємства надає швидкий і простий доступ до зображень через OGC і сумісний з jpip сервери організації або через інтернет.

З`єднання різних форм даних

Оскільки є можливість працювати з декількома джерелами зображення, важливо об`єднувати кілька форм даних, щоб отримати повне уявлення про географічній зоні. У ENVI можна з`єднувати радарні дані, дані LiDAR, SAR, оптичні дані, гіперспектральних і мультиспектральні дані, стерео і термо дані та акустичні дані. Це дозволяє використовувати сильні сторони кожної камери і створювати геопросторові дані для прийняття обґрунтованих рішень.

Використання даних від разлічниз типів камер

ENVI підтримує зображення зібрані від найсучасніших і найбільш популярних супутникових і встановлених на борту літака камер: панхроматические дані, мультиспектральні, гіперспектральних, радарні, термальні, HDF5, повноформатну відео, Net CDF-4 і LiDAR. Підтримуються наступні камери: ASTER, AVIRIS, AVHRR, Landsat 8, NPP VIIRS, Pleiades, QuickBird, RADARSAT, SkySat-1, SPOT, TMS, USGS DEM data, WorldView-3, власна камера LiDAR даних працює в режимі Гейгера і ін.

Проста обробка великих обсягів даних

Дані, отримані за допомогою сучасних камер, містять більше інформації, ніж будь-коли раніше. Для того, щоб ефективно читати і витягувати інформацію з великих наборів даних, необхідно програмне рішення, яке не має обмежень на розмір файлів. ENVI працює з будь-яким набором даних і має автоматизовані інструменти для швидкої і простий підготовкою великих і маленьких зображень для перегляду та подальшого аналізу.